595D686X0020D2T
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
595D686X0020D2T
595D686X0020D2T
型号
595D686X0020D2T
描述
CAP TANT 68UF 20V 20% 2917
数据表
595D686X0020D2T.pdf
交付服务
595D686X0020D2T
内容 *
    595D686X0020D2T 规格
    Part Status Active
    Capacitance 68µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 20V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 190 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2917 (7343 Metric)
    Size / Dimension 0.295" L x 0.169" W (7.50mm x 4.30mm)
    Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)