595D227X96R3C2T
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
595D227X96R3C2T
595D227X96R3C2T
型号
595D227X96R3C2T
描述
CAP TANT 220UF 6.3V 10% 2812
数据表
595D227X96R3C2T.pdf
交付服务
595D227X96R3C2T
内容 *
    595D227X96R3C2T 规格
    Part Status Active
    Capacitance 220µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 6.3V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 180 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2812 (7132 Metric)
    Size / Dimension 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max) 0.110" (2.79mm)