595D227X06R3G2T
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
595D227X06R3G2T
595D227X06R3G2T
型号
595D227X06R3G2T
描述
CAP TANT 220UF 6.3V 20% 2214
数据表
595D227X06R3G2T.pdf
交付服务
595D227X06R3G2T
内容 *
    595D227X06R3G2T 规格
    Part Status Active
    Capacitance 220µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 6.3V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 180 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2214 (5637 Metric)
    Size / Dimension 0.220" L x 0.144" W (5.60mm x 3.65mm)
    Height - Seated (Max) 0.087" (2.20mm)