595D227X0004D2T
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
595D227X0004D2T
595D227X0004D2T
型号
595D227X0004D2T
描述
CAP TANT 220UF 4V 20% 2917
数据表
595D227X0004D2T.pdf
交付服务
595D227X0004D2T
内容 *
    595D227X0004D2T 规格
    Part Status Active
    Capacitance 220µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 4V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 140 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2917 (7343 Metric)
    Size / Dimension 0.295" L x 0.169" W (7.50mm x 4.30mm)
    Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)