595D225X0010T2T
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
595D225X0010T2T
595D225X0010T2T
型号
595D225X0010T2T
描述
CAP TANT 2.2UF 10V 20% 0805
数据表
595D225X0010T2T.pdf
交付服务
595D225X0010T2T
内容 *
    595D225X0010T2T 规格
    Part Status Active
    Capacitance 2.2µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 10V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 8.6 Ohm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 0805 (2012 Metric)
    Size / Dimension 0.087" L x 0.043" W (2.20mm x 1.10mm)
    Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)