595D157X5010C2T
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
595D157X5010C2T
595D157X5010C2T
型号
595D157X5010C2T
描述
CAP TANT 150UF 10V 5% 2812
数据表
595D157X5010C2T.pdf
交付服务
595D157X5010C2T
内容 *
    595D157X5010C2T 规格
    Part Status Active
    Capacitance 150µF
    Tolerance ±5%
    Voltage - Rated 10V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 220 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2812 (7132 Metric)
    Size / Dimension 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max) 0.110" (2.79mm)