595D107X0016C8T
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
595D107X0016C8T
595D107X0016C8T
型号
595D107X0016C8T
描述
CAP TANT 100UF 16V 20% 2812
数据表
595D107X0016C8T.pdf
交付服务
595D107X0016C8T
内容 *
    595D107X0016C8T 规格
    Part Status Active
    Capacitance 100µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 16V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 270 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2812 (7132 Metric)
    Size / Dimension 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)