595D107X0004A2T
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
595D107X0004A2T
595D107X0004A2T
型号
595D107X0004A2T
描述
CAP TANT 100UF 4V 20% 1507
数据表
595D107X0004A2T.pdf
交付服务
595D107X0004A2T
内容 *
    595D107X0004A2T 规格
    Part Status Active
    Capacitance 100µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 4V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 600 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 1507 (3718 Metric)
    Size / Dimension 0.146" L x 0.071" W (3.70mm x 1.80mm)
    Height - Seated (Max) 0.068" (1.73mm)