594D686X9016D8T
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
594D686X9016D8T
594D686X9016D8T
型号
594D686X9016D8T
描述
CAP TANT 68UF 16V 10% 2917
数据表
594D686X9016D8T.pdf
交付服务
594D686X9016D8T
内容 *
    594D686X9016D8T 规格
    Part Status Active
    Capacitance 68µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 16V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 95 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2917 (7343 Metric)
    Size / Dimension 0.295" L x 0.169" W (7.50mm x 4.30mm)
    Height - Seated (Max) 0.122" (3.10mm)