594D107X96R3B2T
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
594D107X96R3B2T
594D107X96R3B2T
型号
594D107X96R3B2T
描述
CAP TANT 100UF 6.3V 10% 1611
数据表
594D107X96R3B2T.pdf
交付服务
594D107X96R3B2T
内容 *
    594D107X96R3B2T 规格
    Part Status Active
    Capacitance 100µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 6.3V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 250 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 1611 (4028 Metric)
    Size / Dimension 0.157" L x 0.110" W (4.00mm x 2.80mm)
    Height - Seated (Max) 0.087" (2.20mm)