594D106X9020B8W
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
594D106X9020B8W
594D106X9020B8W
型号
594D106X9020B8W
描述
CAP TANT 10UF 20V 10% 1611
数据表
594D106X9020B8W.pdf
交付服务
594D106X9020B8W
内容 *
    594D106X9020B8W 规格
    Part Status Active
    Capacitance 10µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 20V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 850 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 1611 (4028 Metric)
    Size / Dimension 0.157" L x 0.110" W (4.00mm x 2.80mm)
    Height - Seated (Max) 0.087" (2.20mm)