593D687X9004E2TE3
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
593D687X9004E2TE3
593D687X9004E2TE3
型号
593D687X9004E2TE3
描述
CAP TANT 680UF 4V 10% 2917
数据表
593D687X9004E2TE3.pdf
交付服务
593D687X9004E2TE3
内容 *
    593D687X9004E2TE3 规格
    Part Status Active
    Capacitance 680µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 4V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) 100 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case 2917 (7343 Metric)
    Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
    Height - Seated (Max) 0.170" (4.32mm)