592D686X06R3B2T20H
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
592D686X06R3B2T20H
592D686X06R3B2T20H
型号
592D686X06R3B2T20H
描述
CAP TANT 68UF 6.3V 20% 1611
数据表
592D686X06R3B2T20H.pdf
交付服务
592D686X06R3B2T20H
内容 *
    592D686X06R3B2T20H 规格
    Part Status Active
    Capacitance 68µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 6.3V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 500 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 1611 (4028 Metric)
    Size / Dimension 0.157" L x 0.110" W (4.00mm x 2.80mm)
    Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)