592D477X96R3D2T20H
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
592D477X96R3D2T20H
592D477X96R3D2T20H
型号
592D477X96R3D2T20H
描述
CAP TANT 470UF 6.3V 10% 2917
数据表
592D477X96R3D2T20H.pdf
交付服务
592D477X96R3D2T20H
内容 *
    592D477X96R3D2T20H 规格
    Part Status Active
    Capacitance 470µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 6.3V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 100 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2917 (7343 Metric)
    Size / Dimension 0.295" L x 0.169" W (7.50mm x 4.30mm)
    Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)