592D337X06R3V2T035
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
592D337X06R3V2T035
592D337X06R3V2T035
型号
592D337X06R3V2T035
描述
CAP TANT 330UF 6.3V 20% 3017
数据表
592D337X06R3V2T035.pdf
交付服务
592D337X06R3V2T035
内容 *
    592D337X06R3V2T035 规格
    Part Status Active
    Capacitance 330µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 6.3V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) -
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 3017 (7644 Metric)
    Size / Dimension 0.295" L x 0.169" W (7.50mm x 4.30mm)
    Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)