592D336X9010C2T15H
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
592D336X9010C2T15H
592D336X9010C2T15H
型号
592D336X9010C2T15H
描述
CAP TANT 33UF 10V 10% 2812
数据表
592D336X9010C2T15H.pdf
交付服务
592D336X9010C2T15H
内容 *
    592D336X9010C2T15H 规格
    Part Status Active
    Capacitance 33µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 10V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 400 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2812 (7132 Metric)
    Size / Dimension 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)