592D335X0035D2T15H
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
592D335X0035D2T15H
592D335X0035D2T15H
型号
592D335X0035D2T15H
品牌
Vishay Sprague
描述
CAP TANT 3.3UF 35V 20% 2917
数据表
592D335X0035D2T15H.pdf
分类
钽质电容器
交付服务
592D335X0035D2T15H
内容 *
    592D335X0035D2T15H 规格
    Part Status Active
    Capacitance 3.3µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 35V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 2.1 Ohm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2917 (7343 Metric)
    Size / Dimension 0.295" L x 0.169" W (7.50mm x 4.30mm)
    Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)