592D107X9004R2T15H
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
592D107X9004R2T15H
592D107X9004R2T15H
型号
592D107X9004R2T15H
描述
CAP TANT 100UF 4V 10% 2824
数据表
592D107X9004R2T15H.pdf
交付服务
592D107X9004R2T15H
内容 *
    592D107X9004R2T15H 规格
    Part Status Active
    Capacitance 100µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 4V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 260 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2824 (7260 Metric)
    Size / Dimension 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
    Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)