591D335X0035C2T15H
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
591D335X0035C2T15H
591D335X0035C2T15H
型号
591D335X0035C2T15H
描述
CAP TANT 3.3UF 35V 20% 2812
数据表
591D335X0035C2T15H.pdf
交付服务
591D335X0035C2T15H
内容 *
    591D335X0035C2T15H 规格
    Part Status Active
    Capacitance 3.3µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 35V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 1.9 Ohm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2812 (7132 Metric)
    Size / Dimension 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)