591D227X9004D2T15H
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
591D227X9004D2T15H
591D227X9004D2T15H
型号
591D227X9004D2T15H
描述
CAP TANT 220UF 4V 10% 2917
数据表
591D227X9004D2T15H.pdf
交付服务
591D227X9004D2T15H
内容 *
    591D227X9004D2T15H 规格
    Part Status Active
    Capacitance 220µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 4V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 100 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2917 (7343 Metric)
    Size / Dimension 0.295" L x 0.169" W (7.50mm x 4.30mm)
    Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)