591D225X0025B2T15H
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
591D225X0025B2T15H
591D225X0025B2T15H
型号
591D225X0025B2T15H
品牌
Vishay Sprague
描述
CAP TANT 2.2UF 25V 20% 1611
数据表
591D225X0025B2T15H.pdf
分类
钽质电容器
交付服务
591D225X0025B2T15H
内容 *
    591D225X0025B2T15H 规格
    Part Status Active
    Capacitance 2.2µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 25V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 3.8 Ohm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 1611 (4028 Metric)
    Size / Dimension 0.157" L x 0.110" W (4.00mm x 2.80mm)
    Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)