591D157X0010C2T20H
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
591D157X0010C2T20H
591D157X0010C2T20H
型号
591D157X0010C2T20H
描述
CAP TANT 150UF 10V 20% 2812
数据表
591D157X0010C2T20H.pdf
交付服务
591D157X0010C2T20H
内容 *
    591D157X0010C2T20H 规格
    Part Status Active
    Capacitance 150µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 10V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) 80 mOhm
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2812 (7132 Metric)
    Size / Dimension 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)