199D685X0050F6B1E3
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
199D685X0050F6B1E3
199D685X0050F6B1E3
型号
199D685X0050F6B1E3
品牌
Vishay Sprague
描述
CAP TANT 6.8UF 50V 20% RADIAL
数据表
199D685X0050F6B1E3.pdf
分类
钽质电容器
交付服务
199D685X0050F6B1E3
内容 *
    199D685X0050F6B1E3 规格
    Part Status Active
    Capacitance 6.8µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 50V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) -
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Through Hole
    Package / Case Radial
    Size / Dimension 0.378" Dia (9.60mm)
    Height - Seated (Max) 0.748" (19.00mm)
    Lead Spacing 0.200" (5.08mm)