199D395X9035C7V1E3
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
199D395X9035C7V1E3
199D395X9035C7V1E3
型号
199D395X9035C7V1E3
品牌
Vishay Sprague
描述
CAP TANT 3.9UF 35V 10% RADIAL
数据表
199D395X9035C7V1E3.pdf
分类
钽质电容器
交付服务
199D395X9035C7V1E3
内容 *
    199D395X9035C7V1E3 规格
    Part Status Active
    Capacitance 3.9µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 35V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) -
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Through Hole
    Package / Case Radial
    Size / Dimension 0.217" Dia (5.50mm)
    Height - Seated (Max) 0.458" (11.64mm)
    Lead Spacing 0.250" (6.35mm)