199D226X9020DXB1E3
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
199D226X9020DXB1E3
199D226X9020DXB1E3
型号
199D226X9020DXB1E3
描述
CAP TANT 22UF 20V 10% RADIAL
数据表
199D226X9020DXB1E3.pdf
交付服务
199D226X9020DXB1E3
内容 *
    199D226X9020DXB1E3 规格
    Part Status Active
    Capacitance 22µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 20V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) -
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case Radial
    Size / Dimension 0.236" Dia (6.00mm)
    Height - Seated (Max) 0.460" (11.68mm)
    Lead Spacing 0.100" (2.54mm)