195D684X9020C2T
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
195D684X9020C2T
195D684X9020C2T
型号
195D684X9020C2T
描述
CAP TANT 0.68UF 20V 10% 0905
数据表
195D684X9020C2T.pdf
交付服务
195D684X9020C2T
内容 *
    195D684X9020C2T 规格
    Part Status Active
    Capacitance 0.68µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 20V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) -
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 0905 (2114 Metric)
    Size / Dimension 0.087" L x 0.045" W (2.21mm x 1.14mm)
    Height - Seated (Max) 0.055" (1.39mm)