195D336X9010Z2T
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
195D336X9010Z2T
195D336X9010Z2T
型号
195D336X9010Z2T
描述
CAP TANT 33UF 10V 10% 2910
数据表
195D336X9010Z2T.pdf
交付服务
195D336X9010Z2T
内容 *
    195D336X9010Z2T 规格
    Part Status Active
    Capacitance 33µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 10V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) -
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2910 (7227 Metric)
    Size / Dimension 0.285" L x 0.104" W (7.24mm x 2.65mm)
    Height - Seated (Max) 0.114" (2.90mm)