195D155X0025D2T
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
195D155X0025D2T
195D155X0025D2T
型号
195D155X0025D2T
描述
CAP TANT 1.5UF 25V 20% 1708
数据表
195D155X0025D2T.pdf
交付服务
195D155X0025D2T
内容 *
    195D155X0025D2T 规格
    Part Status Active
    Capacitance 1.5µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 25V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) -
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 1708 (4221 Metric)
    Size / Dimension 0.165" L x 0.083" W (4.20mm x 2.10mm)
    Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)