195D106X9025Y2B
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
195D106X9025Y2B
195D106X9025Y2B
型号
195D106X9025Y2B
描述
CAP TANT 10UF 25V 10% 2910
数据表
195D106X9025Y2B.pdf
交付服务
195D106X9025Y2B
内容 *
    195D106X9025Y2B 规格
    Part Status Active
    Capacitance 10µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 25V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) -
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2910 (7227 Metric)
    Size / Dimension 0.285" L x 0.104" W (7.24mm x 2.65mm)
    Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)