195D106X0025G2T
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
195D106X0025G2T
195D106X0025G2T
型号
195D106X0025G2T
描述
CAP TANT 10UF 25V 20% 2810
数据表
195D106X0025G2T.pdf
交付服务
195D106X0025G2T
内容 *
    195D106X0025G2T 规格
    Part Status Active
    Capacitance 10µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 25V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) -
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 2810 (7026 Metric)
    Size / Dimension 0.276" L x 0.102" W (7.00mm x 2.60mm)
    Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)