195D105X0035D4T
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
195D105X0035D4T
195D105X0035D4T
型号
195D105X0035D4T
描述
CAP TANT 1UF 35V 20% 1708
数据表
195D105X0035D4T.pdf
交付服务
195D105X0035D4T
内容 *
    195D105X0035D4T 规格
    Part Status Active
    Capacitance 1µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 35V
    Type Conformal Coated
    ESR (Equivalent Series Resistance) -
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 1708 (4221 Metric)
    Size / Dimension 0.165" L x 0.083" W (4.20mm x 2.10mm)
    Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)