173D686X9004XE3
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
173D686X9004XE3
173D686X9004XE3
型号
173D686X9004XE3
描述
CAP TANT 68UF 4V 10% AXIAL
数据表
173D686X9004XE3.pdf
交付服务
173D686X9004XE3
内容 *
    173D686X9004XE3 规格
    Part Status Active
    Capacitance 68µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 4V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) -
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case Axial
    Size / Dimension 0.180" Dia x 0.420" L (4.57mm x 10.67mm)