173D565X5035XW
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
173D565X5035XW
173D565X5035XW
型号
173D565X5035XW
品牌
Vishay Sprague
描述
CAP TANT 5.6UF 35V 5% AXIAL
数据表
173D565X5035XW.pdf
分类
钽质电容器
交付服务
173D565X5035XW
内容 *
    173D565X5035XW 规格
    Part Status Active
    Capacitance 5.6µF
    Tolerance ±5%
    Voltage - Rated 35V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) -
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Through Hole
    Package / Case Axial
    Size / Dimension 0.180" Dia x 0.420" L (4.57mm x 10.67mm)