173D226X5015XW
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
173D226X5015XW
173D226X5015XW
型号
173D226X5015XW
描述
CAP TANT 22UF 15V 5% AXIAL
数据表
173D226X5015XW.pdf
交付服务
173D226X5015XW
内容 *
    173D226X5015XW 规格
    Part Status Active
    Capacitance 22µF
    Tolerance ±5%
    Voltage - Rated 15V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) -
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case Axial
    Size / Dimension 0.180" Dia x 0.420" L (4.57mm x 10.67mm)