173D225X9050WE3
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
173D225X9050WE3
173D225X9050WE3
型号
173D225X9050WE3
品牌
Vishay Sprague
描述
CAP TANT 2.2UF 50V 10% AXIAL
数据表
173D225X9050WE3.pdf
分类
钽质电容器
交付服务
173D225X9050WE3
内容 *
    173D225X9050WE3 规格
    Part Status Active
    Capacitance 2.2µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 50V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) -
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Through Hole
    Package / Case Axial
    Size / Dimension 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm)