173D186X9020XW
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
173D186X9020XW
173D186X9020XW
型号
173D186X9020XW
描述
CAP TANT 18UF 20V 10% AXIAL
数据表
173D186X9020XW.pdf
交付服务
173D186X9020XW
内容 *
    173D186X9020XW 规格
    Part Status Active
    Capacitance 18µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 20V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) -
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case Axial
    Size / Dimension 0.180" Dia x 0.420" L (4.57mm x 10.67mm)