173D126X9025X
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
173D126X9025X
173D126X9025X
型号
173D126X9025X
描述
CAP TANT 12UF 25V 10% AXIAL
数据表
173D126X9025X.pdf
交付服务
173D126X9025X
内容 *
    173D126X9025X 规格
    Part Status Active
    Capacitance 12µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 25V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) -
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case Axial
    Size / Dimension 0.180" Dia x 0.420" L (4.57mm x 10.67mm)