173D126X9020X
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
173D126X9020X
173D126X9020X
型号
173D126X9020X
描述
CAP TANT 12UF 20V 10% AXIAL
数据表
173D126X9020X.pdf
交付服务
173D126X9020X
内容 *
    173D126X9020X 规格
    Part Status Active
    Capacitance 12µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 20V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) -
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case Axial
    Size / Dimension 0.180" Dia x 0.420" L (4.57mm x 10.67mm)