173D106X5020WW
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
173D106X5020WW
173D106X5020WW
型号
173D106X5020WW
描述
CAP TANT 10UF 20V 5% AXIAL
数据表
173D106X5020WW.pdf
交付服务
173D106X5020WW
内容 *
    173D106X5020WW 规格
    Part Status Active
    Capacitance 10µF
    Tolerance ±5%
    Voltage - Rated 20V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) -
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case Axial
    Size / Dimension 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm)