173D106X0035XW
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
173D106X0035XW
173D106X0035XW
型号
173D106X0035XW
描述
CAP TANT 10UF 35V 20% AXIAL
数据表
173D106X0035XW.pdf
交付服务
173D106X0035XW
内容 *
    173D106X0035XW 规格
    Part Status Active
    Capacitance 10µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 35V
    Type Molded
    ESR (Equivalent Series Resistance) -
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case Axial
    Size / Dimension 0.180" Dia x 0.420" L (4.57mm x 10.67mm)