150D396X9010B2
首页 > 产品展示 > 电容器 > 钽质电容器
150D396X9010B2
150D396X9010B2
型号
150D396X9010B2
品牌
Vishay Sprague
描述
CAP TANT 39UF 10V 10% AXIAL
数据表
150D396X9010B2.pdf
分类
钽质电容器
交付服务
150D396X9010B2
内容 *
    150D396X9010B2 规格
    Part Status Active
    Capacitance 39µF
    Tolerance ±10%
    Voltage - Rated 10V
    Type Hermetically Sealed
    ESR (Equivalent Series Resistance) -
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Lifetime @ Temp. -
    Mounting Type Through Hole
    Package / Case Axial
    Size / Dimension 0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm)