74F139SCX
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > 逻辑-信号开关、多路复用器、解码器
74F139SCX
74F139SCX
型号
74F139SCX
品牌
onsemi
描述
IC DECODER/DEMUX 1X2:4 16SOIC
数据表
74F139SCX.pdf
分类
逻辑-信号开关、多路复用器、解码器
交付服务
74F139SCX
内容 *
    74F139SCX 规格
    PackageTape & Reel (TR)
    Series74F
    RoHSRoHS
    TypeDecoder/Demultiplexer
    Circuit1 x 2:4
    Part StatusObsolete
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / Case16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
    Voltage - Supply4.5V ~ 5.5V
    Independent Circuits2
    Operating Temperature0°C ~ 70°C
    Voltage Supply SourceSingle Supply
    Supplier Device Package16-SOIC
    Current - Output High, Low1mA, 20mA