XPLBWT-00-0000-000HV345G
首页 > 产品展示 > 光电子 > LED照明-白色
XPLBWT-00-0000-000HV345G
XPLBWT-00-0000-000HV345G
型号
XPLBWT-00-0000-000HV345G
品牌
CreeLED, Inc.
描述
LED XLAMP
数据表
XPLBWT-00-0000-000HV345G.pdf
分类
LED照明-白色
交付服务
XPLBWT-00-0000-000HV345G
内容 *
    SeriesXLamp® XP-L2
    RoHSRoHS
    ColorWhite, Neutral
    CCT (K)4500K 3-Step MacAdam Ellipse
    Part StatusActive
    Current - Max3A
    Mounting TypeSurface Mount
    Viewing Angle125°
    Current - Test1.05A
    Package / Case1414 (3535 Metric)
    Size / Dimension0.136" L x 0.136" W (3.45mm x 3.45mm)
    Height - Seated (Max)0.111" (2.81mm)
    Supplier Device Package2-SMD
    CRI (Color Rendering Index)80
    Flux @ 25°C, Current - Test-
    Flux @ 85°C, Current - Test430lm (420lm ~ 440lm)
    Lumens/Watt @ Current - Test145 lm/W
    Voltage - Forward (Vf) (Typ)2.82V