MLEAWT-A1-0000-000350
首页 > 产品展示 > 光电子 > LED照明-白色
MLEAWT-A1-0000-000350
MLEAWT-A1-0000-000350
型号
MLEAWT-A1-0000-000350
品牌
CreeLED, Inc.
描述
LED XLAMP COOL WHITE 6200K 4SMD
数据表
MLEAWT-A1-0000-000350.pdf
分类
LED照明-白色
交付服务
MLEAWT-A1-0000-000350
内容 *
    MLEAWT-A1-0000-000350 规格
    SeriesXLamp® ML-E
    RoHSRoHS
    ColorWhite, Cool
    CCT (K)6200K (5350K ~ 7250K)
    Part StatusActive
    Current - Max175mA
    Mounting TypeSurface Mount
    Viewing Angle120°
    Current - Test150mA
    Package / Case4-SMD, J-Lead Exposed Pad
    Size / Dimension0.138" L x 0.124" W (3.50mm x 3.15mm)
    Height - Seated (Max)0.052" (1.33mm)
    Supplier Device PackageSMD
    CRI (Color Rendering Index)80
    Flux @ 25°C, Current - Test49lm (46lm ~ 52lm)
    Flux @ 85°C, Current - Test44lm
    Lumens/Watt @ Current - Test102 lm/W
    Voltage - Forward (Vf) (Typ)3.2V