L2C5-PR001208E1500
首页 > 产品展示 > 光电子 > LED照明-COB、引擎、模块、条带
L2C5-PR001208E1500
L2C5-PR001208E1500
型号
L2C5-PR001208E1500
品牌
WEC
描述
LED COB 3000K WHITE RECTANGLE
数据表
L2C5-PR001208E1500.pdf
分类
交付服务
L2C5-PR001208E1500
内容 *
    L2C5-PR001208E1500 规格
    SeriesLUXEON CoB FreshFocus
    RoHSRoHS
    TypeChip On Board (COB)
    ColorWhite, Warm
    Height1.50mm
    CCT (K)3500K 3-Step MacAdam Ellipse
    Features-
    Lens TypeFlat
    Wavelength-
    Part StatusActive
    ConfigurationRectangle
    Current - Max1.8A
    Viewing Angle115°
    Current - Test900mA
    Size / Dimension20.00mm L x 24.00mm W
    Temperature - Test85°C
    CRI (Color Rendering Index)-
    Light Emitting Surface (LES)15.00mm Dia
    Lumens/Watt @ Current - Test105 lm/W
    Voltage - Forward (Vf) (Typ)34.8V