CXB3590-0000-000N0HCB30H
首页 > 产品展示 > 光电子 > LED照明-COB、引擎、模块、条带
CXB3590-0000-000N0HCB30H
CXB3590-0000-000N0HCB30H
型号
CXB3590-0000-000N0HCB30H
描述
LED COB CXB3590 3000K WHT SMD
数据表
CXB3590-0000-000N0HCB30H.pdf
交付服务
CXB3590-0000-000N0HCB30H
内容 *
    ColorWhite, Warm
    Height1.70mm
    CCT (K)3000K 2-Step MacAdam Ellipse
    ConfigurationSquare
    Current - Max3.6A
    Viewing Angle115°
    Current - Test2.4A
    Size / Dimension34.85mm L x 34.85mm W
    Temperature - Test85°C
    CRI (Color Rendering Index)80
    Light Emitting Surface (LES)30.00mm Dia
    Lumens/Watt @ Current - Test133 lm/W
    Voltage - Forward (Vf) (Typ)36V