CMA1516-0000-000N0Z0A35H
首页 > 产品展示 > 光电子 > LED照明-COB、引擎、模块、条带
CMA1516-0000-000N0Z0A35H
CMA1516-0000-000N0Z0A35H
型号
CMA1516-0000-000N0Z0A35H
品牌
CreeLED, Inc.
描述
XLAMP CMA LIGHT EMITTING DIODE W
数据表
CMA1516-0000-000N0Z0A35H.pdf
分类
交付服务
CMA1516-0000-000N0Z0A35H
内容 *
    SeriesXLamp® CMA1516
    RoHSRoHS
    TypeChip On Board (COB)
    ColorWhite, Warm
    Height1.70mm
    CCT (K)3500K 2-Step MacAdam Ellipse
    Features-
    Lens TypeFlat
    Wavelength-
    Part StatusActive
    ConfigurationSquare
    Current - Max1.05A
    Viewing Angle115°
    Current - Test450mA
    Size / Dimension15.85mm L x 15.85mm W
    Temperature - Test85°C
    CRI (Color Rendering Index)95
    Light Emitting Surface (LES)9.00mm Dia
    Lumens/Watt @ Current - Test108 lm/W
    Voltage - Forward (Vf) (Typ)35V