SN75LP196DWR
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > 接口-驱动器、接收器、收发器
SN75LP196DWR
SN75LP196DWR
型号
SN75LP196DWR
品牌
Texas Instruments
描述
IC TRANSCEIVER FULL 5/3 20SOIC
数据表
SN75LP196DWR.pdf
交付服务
SN75LP196DWR
内容 *
    SN75LP196DWR 规格
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®,Bulk
    Series
    RoHSRoHS
    TypeTransceiver
    DuplexFull
    ProtocolRS232
    Data Rate-
    Part StatusDiscontinued at Digi-Key
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / Case20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
    Voltage - Supply4.75V ~ 5.25V
    Receiver Hysteresis1 V
    Operating Temperature0°C ~ 70°C