SN75C3243DWR
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > 接口-驱动器、接收器、收发器
SN75C3243DWR
SN75C3243DWR
型号
SN75C3243DWR
描述
IC TRANSCEIVER FULL 3/5 28SOIC
数据表
SN75C3243DWR.pdf
交付服务
SN75C3243DWR
内容 *
    SN75C3243DWR 规格
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®,Bulk
    Series
    RoHSRoHS
    TypeTransceiver
    DuplexFull
    ProtocolRS232
    Data Rate1Mbps
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / Case28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
    Voltage - Supply3V ~ 5.5V
    Receiver Hysteresis500 mV
    Operating Temperature0°C ~ 70°C