SN75C23243DLR
首页 > 产品展示 > 集成电路(IC) > 接口-驱动器、接收器、收发器
SN75C23243DLR
SN75C23243DLR
型号
SN75C23243DLR
品牌
Texas Instruments
描述
IC TRANSCEIVER FULL 6/10 48SSOP
数据表
SN75C23243DLR.pdf
交付服务
SN75C23243DLR
内容 *
    SN75C23243DLR 规格
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®,Bulk
    ProtocolRS232
    Data Rate250kbps
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / Case48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
    Voltage - Supply3V ~ 5.5V
    Receiver Hysteresis500 mV
    Operating Temperature0°C ~ 70°C